Dom Handlowy NOVA

Dom Handlowy NOVA Sercem miasta Limanowa dla całej Rodziny

Prezentowana inwestycja znajduje się w samym centrum miasta powiatowego Limanowa przy ulicy handlowej o bardzo dużym natężeniu ruchu – ulica Józefa Marka - w miejscu dawnego Zespołu Adwokackiego. Odległość do rynku miejskiego od nowo powstającego obiektu to zaledwie 100m, a do wjazdu od strony ul. Ks. Łazarskiego ok. 350m.

Co więcej w bezpośrednim sąsiedztwie zlokalizowane są obiekty użyteczności publicznej m.in. Starostwo Powiatowe, Sąd Rejonowy oraz Urzędy Gminy i Miasta Limanowa.
Nowo powstający Dom Handlowy NOVA dedykowany jest mieszkańcom Limanowej jak również mieszkańcy sąsiednich gmin i powiatu limanowskiego.

Dostęp do obiektu zapewniony jest z ulicy Józefa Marka od strony wschodniej oraz ulicy Ks. Łazarskiego od strony zachodniej, gdzie zlokalizowane zostały miejsca postojowe dla obiektu. Dodatkowe miejsca postojowe zapewniać będzie nowo powstający miejski parking w odległość ok. 40m – 250 miejsc postojowych.
Galeria Nova Limanowa

Dom Handlowy NOVA w liczbach

Powierzchnia
użytkowa
2299 2299 m2
Powierzchnia
handlowa
1472 1472 m2
Powierzchnia
rozrywki
431 431 m2
Powierzchnia
biurowa
396 396 m2

Główne wejście do części handlowo-usługowej budynku znajduje się od strony ulicy Marka.


Wycofana w tym miejscu granica działki pozwoliła na wykreowanie reprezentacyjnej rabaty z zielenią urządzoną. Narożnik budynku potraktowany w sposób szczególny umożliwia otwarcie szklanej fasady latem. 
Wejście do części biurowej obiektu, znajduje się od strony ul. ks. Łazarskiego. Część biurowa ma formę lekkiego, szklanego kubika „lewitującego" nad strefą dostaw.

Celem większej integracji obiektu z otoczeniem zaprojektowano systemowe dachy zielonych oraz roślinności pnącej zwieszającej się na bocznych elewacjach obiektu.
 


Zdjęcie z lotu ptaka

 


 

Zagospodarowanie terenu 

Bądź na bieżąco!
Zamów newsletter